Спортивний майданчик для молоді.

Дата: 07.07.2022 12:25

Шановні односельчани!

Хочеться щиро подякувати від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу Чечельницької селищної ради всім небайдужим жителям, які проявили ініціативу та встановили спортивний майданчик для підростаючого покоління нашого селища.

Зокрема дякую депутату Чечельницької селищної ради  ОЛЕКСАНДРУ ОВЧАРУ під керівництвом якого проводилась робота.

Незважаючи на важкий час сьогодення, Ви довели ворогу,  що нас неможливо деморалізувати навіть під час війни. Серед учасників доброї справи, були молоді сім’ї, які створили умови для занять спортом не лише своїм дітям, а й всім дітям нашого містечка,  розуміючи,  що виховання здорової нації - одне з пріоритетних завдань.

Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям, школярі та молодь селища у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Селищний голова                                      Світлана ПАЛІСІКА