У чому полягає різниця між суспільно корисними та громадськими роботами?

Дата: 07.07.2022 19:40

Українці не бояться будь-якої роботи, а згуртованість наших людей викликає повагу всього світу. Сьогодні, як ніколи дотепер, є потреба в робочих руках, особливо в тих громадах, де донедавна велися бойові дії. Йдеться про відновлення інфраструктури, розчищення залізничних колій, будівництво оборонних споруд, озеленення територій, супровід громадян з інвалідністю та багато іншого.

У чому полягає різниця між суспільно корисними та громадськими роботами?

Суспільно корисні роботи мають оборонний характер або ж слугують для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану.

Громадські роботи організовуються для забезпечення економічної, соціальної та екологічної користі певній громаді з метою додаткового стимулювання до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб.

Хто може брати участь у таких роботах? Які види робіт виконують? Читайте на нашому сайті: https://is.gd/Cmhset