Надання адресних соціальних послуг різним категоріям сімей

Дата: 15.07.2022 13:28

14 липня поточного року директор КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради Богуш Сергій Володимирович спільно з начальником відділу соціальної роботи з дітьми та сім’ями Лисенко Катериною Миколаївною та працівниками Рогізківського старостинського округу відвідали сім’ї по зоні обслуговування с. Рогізка та с. Білий Камінь в рамках надання адресних соціальних послуг різним категоріям сімей, зокрема сім’ям, які перебувають  у  складних життєвих обставинах які знаходяться в складних життєвих обставинах та сім’ям,  які знаходяться в групі ризику.

На сьогодні найбільш соціально вразливими є сім’ї з дітьми, які опинились у  складних життєвих обставинах, насамперед сім’ї, де батьки з певних причин не можуть забезпечити належного утримання  та догляду за дитиною.

Фахівці із соціальної роботи проводять соціальну роботу шляхом виявлення сімей, вивчення їх потреб, планування та визначення методів допомоги, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу.

Також було відвідано сім’ю опікуна, стан утримання та виховання дитини-сироти – належний.