Дипломатичні представники у Вінниці

Дата: 18.07.2022 16:50

Сьогодні у Вінниці дипломатичні представники Франції, Хорватії, Словенії, Бельгії, Кіпру, Данії, Австрії, Греції, Латвії, Німеччини, Словаччини, Швеції, Литви, Польщі, Угорщини, Чехії, Швейцарії та Ізраїлю.

Вони приїхали, щоб висловити співчуття вінничанам, підтримати жителів міста, яке оговтується після ракетного удару росії, внаслідок якого загинули 24 людини, в тому числі троє дітей, понад 200 – постраждали.

Дипломати зустрілися із головою обласної Ради В’ячеславом Соколовим, Вінницьким міським головою Сергієм  Моргуновим  та начальником обласної військової адміністрації Сергієм  Борзовим.

Голова обласної Ради В’ячеслав Соколовий подякував членам делегації за підтримку жителів Вінниччини.

– Дякую, що у такий непростий час для України та особливо сьогодні для Вінниці ви – тут. Дякую від жителів усієї області, громад за підтримку урядів ваших країн, ваших громадян, донорських організацій, які впродовж цього періоду постійно на зв`язку та допомагають, – сказав В’ячеслав Соколовий.

– Гуманітарна допомога,  яка надходить до Вінниці та Вінниччини, направляється для потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Вінниччині, а також через гуманітарний штаб спрямовується у регіони, які цього потребують та перебувають у зоні враження.

Посли країн Європи й Держави Ізраїль та керівництво області й міста вшанували пам’ять загиблих.