Сектор контролю за обiгом зброї нагадує: дотримуйтеся правил поводження зі зброєю

Дата: 19.07.2022 15:13

Мати зброю – це дуже велика відповідальність, адже вогнепальна зброя, боєприпаси, вибухівка у ваших оселях – це небезпека для дітей, рідних і близьких.

У разі втрати зброї неправомірного використання просимо повідомляти про це органи поліції за для вжиття всіх законних заходів відносно її «власника».

В цей непростий час закликаємо всіх мешканців Гайсинського району бути відповідальними громадянами та вчасно здійснювати перереєстрацію дозволів, неухильно дотримуватися правил поводження зі зброєю та її використання. Дотримання строків перереєстрації зброї дозволить уникнути анулювання дозволу на неї, а її власника вбереже від адміністративної відповідальності.

Запам’ятайте, що зберігання зброї без дозвільних документів це кримінальне правопорушення.

Начальник сектору контролю

за обiгом зброї Гайсинського

районного управління поліції,

капітан поліції                                                              Сергій РАТУШНЯК