МРІЯ ОДНА – МИРНА НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА

Дата: 28.07.2022 16:30

З нагоди святкування Дня державності України підготовлено історичну годину « Шляхом національного відродження», на якій працівники бібліотеки розповіли історію державності України - «Розповідь про могутню державу» .

Жвавий інтерес до історії України визвала у дітей вікторина «Україна – це ти! Україна – це я! Незалежна і вільна державо моя!»

Також у бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Боже, Україну збережи!», матеріали якої висвітлюють тривалий шлях, пройдений нашою державою. Представлена література розкриває історію становлення державності України.

Юні читачі мали можливість ознайомитися з історією рідної Батьківщини, її мальовничими краєвидами, видатними українцями, беручи участь у вікторинах « Вільна, соборна, могутня, єдина – ненька моя Україна» та «Україна – була, є, буде!»