Вітаємо призера ІV етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 01.08.2022 14:02

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Місце

Федорович Ульяна Дмитрівна

Чечельницький  ЗЗСО № 1

Ободянська Наталія Степанівна

ІІІ

Відділ освіти, молоді та спорту  сердечно вітає талановиту переможницю та її наставника! Бажає невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та нових перемог! Ми радіємо й гордимося з того, що нинішня молодь свідома того, що лише в єдності дій є майбутнє у нашої країни, і ми маємо робити все задля процвітання могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Нехай слово Великого Кобзаря надихає нашу молодь на нові духовні звершення та перемоги!

Щира подяка батькам та вчителю, всім тим, хто зробив перемогу можливою, хто невтомно зрошує золоте зерно дитячої обдарованості! Пам’ятайте, що обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем. Успіх не приходить, до нього добираються тільки найбільш наполегливі і працелюбні.