«Електронне урядування та цифрові державні сервіси»

Дата: 02.08.2022 16:06

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за сприяння Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» – EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, провела онлайн-семінар «Електронне урядування та цифрові державні сервіси».

Його слухачами стали голови територіальних громад і районних рад, фахівці відділів і підрозділів служб територіальних громад та районних рад Вінниччини.

Координаторка компонента «Е-послуги» Юлія Заплавна розповіла присутнім про цифровізацію, основні принципи, поняття і стратегічні завдання електронного урядування.