Виїзні заходи КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб»

Дата: 19.08.2022 16:02

З метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах 18 серпня поточного року відбувся виїзд працівників КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради спільно з службою у справах дітей Чечельницької селищної ради по зоні обслуговування с. Вербка.

Проведено обстеження умов проживання у 7 сім’ях, в яких виховується 14 неповнолітніх дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, формування навичок виховання та догляду за дітьми, створення задовільних умов проживання та недопустимості насильства в сім’ї.

Також батьки отримали вичерпні відповіді щодо можливості оформлення соціальних виплат.

Лише у взаємодії народжується позитивний результат, щоб всі діти громади мали гідний соціальний захист та можливість зростати у повноцінній родині!