Працівниками КУ «Чечельницький ЦНСП» продовжено виїзди по селах, а саме с.Бондурівка.

Дата: 23.08.2022 16:21

Метою виїзду було вивчення потреб громадян, які отримують соціальні послуги у відділі соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної грошової допомоги та перевірка роботи соціальних робітників Звади Н.М. та Кифоренка М.В..

Під час виїзду виявлено дві людини похилого віку, які потребують сторонньої допомоги та перебувають у складних життєвих обставинах, їм було запропоновано надання соціальних послуг в КУ «Чечельницький ЦНСП», на що вони погодились.

Також в ході відвідування обстежено 16 осіб. Працівниками КУ «Чечельницький ЦНСП» проведено аналіз якості надання соціальних послуг, умов проживання підопічних та їх опитування щодо рівня задоволеності та якості отриманих послуг.

Усі вони позитивно оцінили роботу соціальних робітників та висловили слова вдячності за постійну підтримку та допомогу.