Дата: 23.08.2022 17:41

Чечельницька селищна територіальна громада також долучилася до всеукраїнської акції «Вірю в Збройні Сили України», яка нині набуває широкої популярності. Слова підтримки можна висловити будь-яким способом — прокоментувати допис з офіційних сторінок військових підрозділів у соцмережах, опублікувати відео чи текстову подяку з хештегом #Вірю_в_ЗСУ.

Суть акції полягає в тому, щоб донести до наших захисників, що про них пам’ятають, що їм вірять та що їм вдячні. Формат, зміст та спосіб не мають значення — текст, відео, вірш, пісня тощо. Можна лише сказати «Вірю в ЗСУ» — і це вже підбадьорить військових. Їм буде приємно знати, що їх підтримують.