Представники ДПС обговорили з УСПП та АППУ питання подальшої взаємодії

Дата: 31.08.2022 15:18

Сьогодні ДПС провела онлайн зустріч з представниками Всеукраїнських громадських організацій «Український союз промисловців і підприємців» та «Асоціація платників податків України».

Під час заходу обговорювалися актуальні питання для компаній-членів цих асоціацій, зокрема, щодо реєстрації/зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

ДПС наразі працює над формуванням пропозицій щодо удосконалення зазначених механізмів, тому позиція та бачення необхідних змін бізнес-спільноти, інститутів громадянського суспільства надзвичайно важливі та мають бути враховані. Розгляд окремих кейсів з цієї тематики надає можливість визначення системних прогалин, проблем та знаходження оптимальних шляхів їх вирішення.

ДПС продовжує реалізувати свою позицію щодо відкритості у стосунках з бізнесом та громадськістю.

На зустрічі представників громадськості було поінформовано про практику діяльності комунікаційних податкових платформ при територіальних органах ДПС та запропоновано користуватись таким каналом комунікації.

Адреси комунікаційних податкових платформ можна дізнатись тут.