Підписано Угоду про інформаційне співробітництво між ДПС та Рахунковою палатою

Дата: 01.09.2022 15:45

В. о. Голови ДПС Тетяна Кірієнко та Голова Рахункової палати Валерій Пацкан підписали Угоду про інформаційне співробітництво. Цим документом визначено механізми обміну інформацією між ДПС та Рахунковою палатою в електронному форматі.

«Державна податкова служба системно працює у напрямі розширення електронної взаємодії з органами державної влади. Наразі це є вимогою часу. І підписана Угода про інформаційне співробітництво важлива для посилення державного зовнішнього фінансового контролю та здійснення Рахунковою палатою своїх повноважень», - зазначила Тетяна Кірієнко.

За угодою сторони обмінюватимуться інформацією відповідно до законодавства України з дотриманням узгоджених процедур інформаційного обміну.