Контроль за якістю надання соціальних послуг жителям Чечельницької селищної територіальної громади

Дата: 01.09.2022 15:54

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг жителям Чечельницької селищної територіальної громади, начальником відділу соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної і грошової допомоги КУ «Чечельницький ЦНСП» - Лебідь О.П. та соціальним працівником - Мацюрою А.В. організовано виїзну перевірку роботи соціального робітника с.Куренівка - Боровської Д.М..

Соціальними послугами охоплено 10 жителів с.Куренівка. За результатами перевірки з'ясовано, що соціальний робітник справляється зі своїми обов’язками. Вона піклується про підопічних, своєчасно доставляє їм продукти харчування, ліки, прибирає в будинках, на подвір’ї, допомагає по господарству, вносить воду, оплачує комунальні послуги та інше.

За результатами здійснення перевірки якості надання соціальних послуг було з’ясовано, що отримувачі соціальних послуг задоволені роботою соціального робітника. Скарг стосовно надання соціальних послуг від підопічних не було.