Тренінги для надавачів соціальних послуг
6 вересня Вінницьким обласним центром соціальних служб розпочато цикл 5-ти одноденних тренінгів для надавачів соціальних послуг, в якому активну участь взяли директор КУ «ЧСЦСС» Чечельницької селищної ради Богуш Сергій Володимирович та фахівці із соціальної роботи Ситник Наталія Михайлівна, Радзієвська Кароліна Олегівна та Шепітко Світлана Іллівна.
Тема тренінгу: «Вікові особливості розвитку дитини. Затримка психічного розвитку».
В ході навчання учасники теоретично опрацювали вікову періодизацію розвитку дітей, зокрема періодизацію розвитку за Е. Еріксоном, розглянули види затримки психічного розвитку дітей ( ЗПР), розглянули деякі особливості розвитку дітей з розумовою відсталістю (РВ), визначили послідовність надання медичних, психологічних, педагогічних послуг дітям з затримкою психічного розвитку чи з розумовою відсталістю.
Всі учасники навчання отримали теоретичний та практичний досвід, який зможуть використати в подальшій роботі. Також подібні навчання є необхідною умовою для підвищення кваліфікації працівників, які надають соціальні послуги в Чечельницькій громаді.