Покращення роботи соціальних робітників по с.Тартак

Дата: 14.09.2022 16:02

З метою покращення роботи соціальних робітників по с.Тартак, начальником відділу соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної і грошової допомоги КУ «Чечельницький ЦНСП» – Лебідь Олександрою Петрівною та соціальним працівником відділу – Мацюрою Аліною Володимирівною, 14 вересня 2022 року було здійснено виїзну перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками – Крутоус Галиною Іванівною та Кириленко Оленою Іванівною.

Соціальні працівники відповідально, уважно, з повагою ставляться до підопічних, морально підтримують, завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають поратися по господарству.

Приємно, що наші працівники працюють на совість. Всі підопічні тепло відгукуються про соціальних робітників, дякують за людяність, доброту та порядність.