Тренінг «Розуміння індивідуальних потреб дітей.

Дата: 22.09.2022 09:28

20 та 21 вересня Вінницьким обласним центром соціальних служб було продовжено цикл одноденних навчально - практичних вебінарів та тренінгів, в якому взяли активну участь директор КУ «ЧСЦСС» Чечельницької селищної ради Богуш Сергій Володимирович та фахівці із соціальної роботи  Ситник Наталія Михайлівна, Радзієвська Кароліна Олегівна та Шепітко Світлана Іллівна.

Тренінг «Розуміння індивідуальних потреб дітей. Формування прив’язаності» було проведено 20 вересня.

В ході навчання теоретично опрацювали визначення потреб, зокрема як відчуває себе дитина коли її потреби задоволені чи не задоволені. Навчились розрізняти потреби та класифікувати їх відповідно піраміди А. Маслоу.

Також було розглянуто  поняття прив’язаності та формування прив’язаності.

21 вересня було продовжено навчання, що стосувалось наступної теми: « Емоційна сфера особистості. Емоції та почуття. Допомога дитині у подоланні втрат».

В ході навчання теоретично опрацювали, що таке емоції та почуття, зокрема визначати різницю між цими поняттями. Учасникам навчання було запропоновано пройти тест на розуміння міміки.

Всі учасники навчання отримали теоретичний та практичний досвід, який  зможуть використати в подальшій роботі. Також подібні навчання є необхідною умовою для підвищення кваліфікації працівників, які надають соціальні послуги в Чечельницькій громаді.