Вітання селищного голови Світлани ПАЛІСІКИ з Днем Селища

Дата: 30.09.2022 12:12

Шановні односельчани!

Традиційно 30 вересня ми з вами святкували

День народження нашого рідного селища.

Чечельник в цей день виглядав святково, в піднесеному емоційному настрої виступали різноманітні творчі колективи, але нажаль, війна перекреслила плани на життя кожного з нас.

Користуючись нагодою в першу чергу, на колінах, дякуємо всім Героям, які поклали життя, захищаючи кордони Держави та нашу малу батьківщину, також всім військовослужбовцям України, та зокрема нашої громади, зате, що героїчно тримають оборону та забезпечують спокій в інших регіонах країни та в Чечельнику.

Щиро дякую всім жителям громади, зате, що кожен з Вас, без вагань, швидко перелаштував своє життя на обороноздатність країни.

Ви як ніхто всіма можливими способами допомагаєте наблизити довгоочікуваний День Перемоги, як в тилу так і на передовій.

Шановна громадо! Не можу забути і про вашу людяність по відношенню до внутрішньо переміщених осіб.

Ця категорія висловлювала слова подяки всім, хто їх прихистив, хто допоміг пережити жахіття війни, адже винагорода від Бога Вам забезпечена.

І оскільки цей день поєднався з дуже гарним релігійним святом, тому вітаю жителів Чечельника та всієї Чечельницької громади з Днем Віри, Надії, Любові та Софії. Нехай святі покровительки завжди оберігають Вас від негараздів. Хай віра в диво освічує Ваш шлях добрими вчинками, надія в серці не тьмяніє ні на мить, а любов буде вічною супутницею протягом усього життя.

Віримо в ЗСУ!!!

Все є Україна!

Разом все переживемо та подолаємо!

З повагою

Селищний голова                                                       Світлана  ПАЛІСІКА