Робота соціальних робітників по смт.Чечельник та якості надання соціальних послуг.

Дата: 27.10.2022 13:28

Працівниками КУ «Чечельницький ЦНСП» на чолі директора – Таранець О.І., начальника відділу соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної і грошової допомоги – Лебідь О.П. та соціального працівника відділу – Мацюрою А.В., здійснено чергову перевірку роботи соціальних робітників по смт.Чечельник та якості надання соціальних послуг.

Соціальні робітники надають соціальні послуги враховуючи індивідуальні потреби отримувачів соціальних послуг відповідно до віку, статі , стану здоров’я.

Соціальні послуги надаються згідно державних стандартів, що забезпечує можливість адресніше враховувати потреби кожного підопічного та підвищити ефективність послуг.

Найбільшим попитом користуються послуги по веденню домашнього господарства, допомога на присадибній ділянці, прибирання в житлових приміщеннях, доставка продуктів і медикаментів, прання, приготування їжі, тощо.