Відвідування сімей з метою надання адресних соціальних послуг

Дата: 31.10.2022 15:41

З метою перевірки стану утримання та виховання дітей – сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які виховуються в сім’ях у складних життєвих обставинах 28 жовтня поточного року відбувся виїзд директора комунальної установи  «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради Богуша Сергія Володимировича спільно з начальником відділу  соціальної роботи з дітьми та сім’ями Лисенко Катериною Миколаївною.

До відвідування сімей долучилась Панюк Валентина Петрівна, фахівець із соціальної роботи по зоні обслуговування с. Каташин, с. Жабокричка.

Зокрема, в рамках надання соціальних послух було  відвідано 3 опікунських сім’ї, 5 сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах та 1сім’ю, в якої існує ризик потрапити у складні життєві обставини(звернення).

В ході роботи були перевірені умови проживання дітей, наявність одягу, відповідно до віку та сезону, забезпеченням продуктами харчування, а також наявність шкільного приладдя.

Батьки отримали вичерпні відповіді щодо Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Із батьками проведена профілактична бесіда щодо дотримання заходів безпеки при використанні пічного опалення та дотримання правил використання елетрообігрівачів.

Важливо вчасно та якісно діагностувати стан, у якому перебуває конкретна сім’я, простежити які саме функції призвели до наслідків складних життєвих обставин. Адже найкращий спосіб допомогти дитині – надати своєчасну та кваліфіковану підтримку її сім’ї, тому що кожна сім’я має шанс змінитися на краще.