Мобільний сервісний центр МВС відновлює роботу

Дата: 02.03.2023 09:26

Чечельницька селищна рада повідомляє, що згідно Договору про співпрацю між Чечельницькою селищною радою та Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС у Вінницькій області (філія ГСЦ МВС) в Центрі надання адміністративних послуг буде здійснюватися надання послуг мобільною групою сервісного центру за адресою: смт.Чечельник вул.Паркова, 2 згідно затвердженого графіку виїзду та кількості попередньо записаних заявників.

Послуги:

1. реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

2. обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);

3. видача Міжнародного посвідчення водія;

Графік виїзду мобільного сервісного центру можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС за адресою: https://vin.hsc.gov.ua/poslugi/pro-mobilni-sts/grafik-viyizdiv-mobilnih-sts/.

Заявки на надання послуг приймаються безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг Чечельницької селищної ради та за телефоном: +380982205564, з ПОНЕДІЛКА по П’ЯТНИЦЮ з 08:00 до 17:00 год.