Вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!

Дата: 06.11.2022 05:48

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!

Кажуть добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Ви покликані допомагати, нести в світ милосердя. Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги тим, хто цього потребує. Важко навіть уявити - скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі.

Сьогодні всі теплі слова і побажання для вас. Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі підтримувати словом та порадою. Переконані, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію. І зараз, в цей важкий для України час, ви робите все можливе для того, щоб допомагати людям долати труднощі воєнного періоду.

Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували успіх та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Надії вам і віри, натхненної праці!

апарат КУ «Чечельницький ЦНСП»