Форум цифрових громад Вінниччини

Дата: 07.11.2022 16:48

З чого почати, щоб цифровізувати свою громаду?

Де знайти ресурси?

Як зробити якісно і корисно для людей?

Форум цифрових громад сьогодні дасть відповідь на усі питання голів вінницьких громад.

Цифрова розбудова держави уже в «Дії».

Після 24 лютого українці відчули наскільки потужним є ІТ-фронт.

Уперше в історії люди воюють не тільки у фізичній площині, а й у цифровій.

Кібератаки на держустанови. Інформаційно-психологічний тиск…

Та попри все Україна стає найзручнішою державою з точки зору отримання державних послуг.

Насамперед - це доступність та захищеність інформації.

З одного боку - з війною багато питань відійшли на другий план.

А з другого - цифрова трансформація стала ще більш стратегічно важливим напрямком роботи органів влади.

Цього вимагає час.

Нам потрібне безпечне цифрове майбутнє.

Нові технології дозволяють забезпечувати взаємодію не лише на рівні обласної влади та громад, а й в співпраці з міжнародними фондами. Це відчувають і вінничани, і понад 183 тисячі вимушених переселенців.

Цього року сформували та затвердили регіональну програму інформатизації - понад 30 заходів для розвитоку інституційної спроможності органів публічної влади області, їх інформаційно-комунікаційної інфраструктури, відритих даних, створення цифрових можливостей та забезпечення широкого використання інформаційних технологій у різних галузях.

75 мільйонів гривень - таким є загальний бюджет програми на три роки.

Плануємо залучити 32 мільйони гривень з державного бюджету, 24 мільйони - з обласного і 20 мільйонів - це кошти інших бюджетів.

Ефективна реалізація програми стане можливою лише тоді, коли цифровізація одночасно відбуватиметься на всіх рівнях – державному, обласному та місцевому.

Разом «оцифровуємо» Вінниччину!

Андрій Кавунець