Дякуємо за планшети міжнародній благодійній організації "Партнерство «Кожній дитині».

Дата: 09.11.2022 15:58

Дякуємо за планшетиміжнародній  благодійній  організації  "Партнерство  «Кожній дитині» , яка реалізує проєкт «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ та на замовлення Міністерства соціальної політики та Національної соціальної сервісної служби.

• Основною метою проєкту є надання підтримки органам влади у здійсненні моніторингу, забезпеченні захисту та базових потреб дітей, влаштованих в сімейні форми виховання, дітей, залишених без батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах у період військової агресії росії.

• Одним із завдань Проєкту є підтримка професійної діяльності фахівців з соціальної роботи (далі ФСР) у виконанні обов’язків щодо виявлення та ведення випадків, соціального супроводу вразливих сімей з дітьми, дітей, залишених без батьківського піклування. Підтримка передбачає забезпечення планшетами та заходи з підвищення професійної компетентності, а також інші заходи, які будуть визначені за результатами анкетування ФСР.

#CiACMonitoringProject

#ПідтримкаФахівців