Рівність у цифровому просторі: долучайтеся до онлайн-марафону про жінок-лідерок

Дата: 05.12.2022 17:12

13 грудня о 12:00 відбудеться онлайн-марафоні «Жінка-лідерка в цифровому просторі». Під час події спікери розкажуть, як безоплатно здобути цифрові навички і застосовувати їх на практиці, як налаштувати смартфон під власні потреби та як замінити блокноти на гаджети й отримати від них максимальну ефективність.

Серед головних тем онлайн-марафону:

🔘цифрова грамотність;

🔘лідерство жінок як цифрових менеджерів громад під час війни;

🔘опанування різних цифрових навичок за допомогою національного проєкту Дія.Цифрова освіта;

🔘формування базових цифрових навичок жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах;

🔘використання онлайн-ресурсів для навчання, організація ефективної комунікації та отримання цифрових послуг онлайн.

Хочете долучитися? Дивіться трансляцію за посиланням — https://youtu.be/NC5K160ZCTc.

Марафон відбудеться в межах співпраці Google Україна та Міністерство цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Цифрова освіта, структури UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні у партнерстві з Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.