Рік за роком з краю в край Йде Угодник Миколай!!!

Дата: 19.12.2022 16:24

Кожного року, 19 грудня, ми відзначаємо улюблене всіма свято - День Святого Миколая. Це дивовижне свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих.

19 грудня поточного року директором КУ «ЧСЦСС» Чечельницької селищної ради Сергієм БОГУШЕМ  спільно з начальником ССД Чечельницької селищної ради Ларисою СТРЕЛЬЧУК  організовано захід для дітей з фізичними обмеженнями та дітей, які виховуються в сім’я у складних життєвих обставинах смт. Чечельник та с. Тартак.

За доброю традицією, голова Чечельницької селищної ради Світлана ПАЛІСІКА з найщирішими вітаннями завітала на свято, привітавши  діток з Днем Святого Миколая.

«Бажаю вам мирного неба, щасливого дитинства, добра, здійснення заповітних мрій та побажань, а також віри в чудеса, хороших друзів та добрих людей. Нехай Святий Миколай завжди йде з вами поруч по життю, вберігає від будь яких негараздів, допомагає долати труднощі, дарує надію та вселяє впевненість, що все у житті у вас складеться якнайкраще», - зазначила Світлана ПАЛІСІКА.

На свято завітав чарівний гість, улюбленець дітей, веселий та добрий – ведмедик Барні. Діти чудово провели час з незвичним гостем – танцювали та веселились.

Не обійшлося на святі без вручення довгоочікуваних солодощів, які стали для дітей смачним доповненням до свята!

Варто зазначити, що діти  вищезазначених категорій вже отримали солодкі подарунки в рамках Акції «З відкритим серцем» на виконання Програми «Розвиток соціальних послуг в Чечельницькій селищній територіальній громаді на 2021-2024 роки» 15.12.22 року – с.Каташин – Жабокричка, Бондурівка, Дохно.

Хоча війна й диктує свої правила, не варто позбавляти дітей свята та віри у світле майбуття…

Дякуємо нашим благодійникам,  які допомогли в організації свята:

1. ФГ Чечельницька нива» голова Посухівський Олексій Васильович
  2. ФГ «Рідний край»  - голова Лесик Валентин Іванович