Свято Новорічної ялинки для дітей військовослужбовців, загиблих під час збройної агресії російської федерації.

Дата: 02.01.2023 11:24

За ініціативи Вінницької обласної військової адміністрації, у Вінницькому академічному обласному театрі ляльок відбулось свято Новорічної ялинки для дітей військовослужбовців, загиблих під час збройної агресії російської федерації.

Діти Чечельницької громади побували на виставі «Сон Різдвяної ночі» та стали свідками надзвичайно захопливої історії, зустрілися із героями популярних мультфільмів та побачили справжню новорічну казку.

Попри війну, тривоги та переживання дітвора раділа і танцювала разом з казковими героями. Дитячий сміх, радісні оплески наповнили залу позитивом та чудовим настроєм.

На завершення святкової програми усі отримали солодкі подарунки від Вінницької обласної військової адміністрації

Новорічні свята - це час сюрпризів та веселощів, коли навколо присутні лише добро, магія і казка. Нехай рік, що минув, забере біль і смуток, а в пам’яті залишаться лише світлі спогади. Нехай збудуться найпотаємніші і найзаповітніші мрії, а Новий рік стане прекрасним початком чогось по-справжньому казкового та неймовірно прекрасного!