Послуги у сфері земельних відносин у ЦНАП !

Дата: 05.01.2023 13:15

Послуги надання відомостей з Державного земельного кадастру та надання витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки - одні з популярних послуг, які надаються у ЦНАП.

У 2022 році ЦНАП надано 1036 таких послуг.

Витяг з Державного земельного кадастру – це документ, що містить інформацію про земельну ділянку та підтверджує внесення даних земельної ділянки до Державного земельного кадастру. Цей документ є важливим для вчинення правочинів із земельною ділянкою (договір купівлі-продaжу, дарувaння, міни, орeнди, спaдкування тощо) і є необхідним при реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі та під час присвоєння кадастрового номера.

Отримати витяг з Державного земельного кадастру можна у паперовій або електронній формі. Для цього слід звернутися до адміністратора центру надання адміністративних послуг та подати такі документи:

1) заяву;

2) документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру;

3) документ, що підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

Існує дві форми витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:

з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержання в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року.

Відповідно й вартість цих послуг відрізняється між собою: витяг з відомостями про речові права у паперовій формі з 1 січня 2023 року коштуватиме заявнику 134.20 + 70.00 грн, без відомостей про речові права – 134.20 грн.

Також звертаємо увагу послуга надання витягу про нормативно грошову оцінку земельної ділянки безкоштовна.