Ювенальна поліція Вінничини інформує

Дата: 05.01.2023 17:38

Вітаємо!

Ювенальна поліція Вінничини та начальник Управління ювенальної превенції Національної поліції України Василь Богдан запрошує жителів Чечельницької територіальної громади долучитися до акції «Мріємо про майбутнє разом» та підтримати дітей, які, постраждавши від воєнної агрессїї росії, опинилися в складних життєвих обставинах. Сьогодні вони як ніколи потребують нашої особливої уваги та підтримки.

Адже діти - це наше щасливе майбутнє. За допомогою вас ми даруємо дітям частинку тепла та любові. Ми вже з вами знаємо, що ми стаємо щасливішими, здійснюючи дитячі мрії та даруючи їм радісні моменти дитинства.

Майже за місяць ми змогли здійснити мрії більшої частини наших маленьких 👫 мрійників 🌟, а все завдяки нашим чарівникам.

Тож, підтримаймо наших малюків 💫 Переходьте за посиланням ▶️ https://dreamerkids.org/ та ставайте чарівником для діток ❤️