Вітання та солодкі подарунки з нагоди новорічно-різдвяних свят.

Дата: 11.01.2023 10:46

Фото без опису

За дорученням голови Вінницької ОДА Сергія БОРЗОВА діти пільгових категорій ( діти з внутрішньо переміщених сімей та з багатодітних сімей, в яких виховуються п’ятеро і більше дітей) отримали вітання та солодкі подарунки з нагоди новорічно-різдвяних свят.

Яскраве радісне свято для дітей та батьків організував творчий колектив комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Чечельницької селищної ради спільно з працівниками комунальної установи «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради.

Діти співали колядки, танцювали та веселились, поринувши в чарівну атмосферу зимових свят, забувши про війну і незручності, про те, що вони зараз далеко від рідних домівок.

На свято завітали: голова Чечельницької селищної ради – Світлана ПАЛІСІКА, начальник служби у справах дітей Гайсинської районної державної адміністрації – Таїса НАУМЕНКО та заступник директора – начальник відділу усиновлення та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей – Галина ХРИПЛИВА, які побажали дітям безтурботного та щасливого дитинства, міцного здоров’я та щасливої долі, мирного неба та здійснення усіх найзаповітніших бажань!