На Вінниччині 190 підприємців отримали мікрогранти на суму 43,9 млн. грн. для створення нового або розширення діючого бізнесу

Дата: 24.01.2023 13:32

Протягом 2022 року, у рамках урядового проєкту єРобота, реалізувалася масштабна програма видачі мікрогрантів на власну справу. З 01 липня по 12 грудня 2022 року пройшло 12 періодів прийому заяв. Вінниччина увійшла до пʼятірки з найбільшою кількістю ухвалених рішень по державі.

Завдяки цій програмі 190 підприємців регіону отримали мікрогранти на суму 43,9 млн. грн. для створення нового або розширення діючого бізнесу.

Відповідно до умов програми, отримувачі мікрогрантів створять 358 нових робочих місць.

Серед напрямків підприємництва - пошиття одягу, відкриття кафе та кав'ярень, забезпечення населення питною водою, надання послуг (освітніх, дизайнерських, театральних, стоматологічних, косметологічних, перукарських та манікюрних), виробництво пластикових виробів та меблів, ремонт та обслуговування автотранспорту, вирощування грибів, виготовлення натуральних цукерок тощо.

Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0 (432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця https://t.me/DCZ_Vinnytsa