В Україні розпочалась реєстрація на навчальний курс «КОЛО ТУРБОТИ. Психологічна допомога дітям та батькам при гострій травмі. Профілактика ПТСР»

Дата: 25.01.2023 11:33

Сьогодні більшість українців переживає стрес, страх, тривогу за власне життя. Особливо це стосується маленьких дітей, які знаходяться під обстрілами, змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або покинули свій дім та переїхали у безпечніші зони.

Без раннього втручання пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє нації, що проявлятиметься у вигляді зростання фізичних та психологічних захворювань. Це актуалізує необхідність своєчасно надати допомогу майбутній нації.

З цією метою, ГО «Центр соціального лідерства» за підтримки НДСЛ ОХМАТДИТ створили навчальний курс «Коло турботи» задля збереження та відновлення психічного здоров’я дітей. Його головне завдання – підвищити фахову спроможність спеціалістів надавати допомогу дітям у віці 0-6 років, що зазнали гострого стресу в умовах війни.

На основі доказових знань з нейрофізіології, вікової психології, теорії прив’язаності, дитячої психології та психотерапії і травмопсихотерапії  учасники мають можливість сформувати уявлення про суцільну структуру надання допомоги дитині.

Програма курсу складається з 6 блоків:

-  «Дитина в її унікальності»;

-  «Діагностика дитячого віку»;

-  «Дитина та гостра психологічна травма»;

-  «Діти та батьки: сучасні реалії і традиційні виклики»;

-  «Дитина та соціум»

-  «Постать дитячого психолога».

Зареєструватися на розіграш безкоштовних місць можна за посиланням: https://cutt.ly/09jagjU

Дедлайн подачі: 1 лютого 2023 р.