Єдина інформаційна система соціальної сфери – це можливість швидко отримати будь-який вид допомоги через фронт-офіс в територіальній громаді та ЦНАПі

Дата: 25.01.2023 13:33

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь в онлайн нараді під головуванням Віцепрем’єр – міністра  України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

На нараді розглядались питання щодо поточного стану подолання наслідків воєнної агресії рф проти України.

«Звітували про виконання поставлених завдань: розблокування доступу до автоматизованої системи та реєстрів у територіальних громадах. Доповіли про стан вирішення проблемних питань впровадження ЄІССС», - коментує Наталя Заболотна.

Перший заступник Начальника ОВА висловила вдячність Віцепрем’єр-міністру  за системність та контроль.

Наразі Єдина інформаційна система соціальної сфери надає можливість кожному громадянину, який потребує соціальної підтримки, швидко отримати будь-який вид допомоги через фронт-офіс в територіальній громаді та ЦНАПі, або через електронні сервіси Порталу «Дія».

«Сьогодні опрацювали проблемні питання всіх ОВА стосовно цієї системи та стан впровадження Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти». А також розглянули ключові проблеми, які заважають підключенню  до цієї системи служб у справах дітей»,- підсумувала Наталя Заболотна.