Відбулось засідання робочої групи

Дата: 01.02.2023 14:59

Сьогодні, 1 лютого 2023 року, відбулось засідання робочої групи з питань соціально-психологічної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб) Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Чечельницької територіальної громади.

За результатами засідання було окреслено коло першочергових заходів на першу половину лютого 2023 року відповідно до плану роботи Міжвідомчої ради на 2023 рік, пріоритетними напрямками роботи якого є:

- Збір та аналіз інформації про сім’ї. Підготовка до відвідування сімей;

- Відвідування сімей за місцем проживання та аналіз їх потреб у соціальній і психологічній підтримці та допомозі;

Голова Міжвідомчої ради Сергій БОГУШ спільно з членами робочої групи обговорили основні аспекти визначення потреб сімей/осіб з метою соціальної підтримки тих сімей/осіб, які найбільше цього потребують.