Німецьку пожежну машину сьогодні передали вінницьким рятувальникам.

Дата: 01.02.2023 15:20

Це перший автомобіль, який у 2023 році доставлений нашим надзвичайникам як гуманітарна допомога.

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області

Укомплектована автоцистерна на базі Iveco Magirus на 1300 л води та 50 л піноутворювача.

Ще один пожежний автомобіль на базі Dennis із Великобританії поїде у Чечельник – у пожежну частину.

Лише торік автопарк вінницьких рятувальників оновлено на 20%. Тільки водолазного обладнання купили на 6 млн. грн.

Сьогодні ж продемонстрували нову техніку і спецзасоби, які закупила держава та передали партнери України.

Є й найсучасніші засоби захисту для наших саперів, яких тепер не 11, а 55 – була група, а тепер частина. Вінницькі піротехніки працюють по всій Україні, наразі - у Херсоні.

Завдяки міжнародним донорам отримано 9 електрогенераторів від волонтерської пожежної організації “Amicale Pompjeeen Ettelbreck”.

Дякуємо пожежній частині (Feuerwehr) міста Вупперталь та гуманітарній організації Mensch zu Mensch e.V.. Особисто подяка Петрові Кляйну, компанії Thomas Sluis Int. Speditions GmbH & Co. KG за технічне забезпечення транспортного засобу та Вадиму Кісільову за доставку пожежного автомобіля.

Разом – переможемо!