КУ "Чечельницький ЦНСП" у с.Бондурівка

Дата: 10.02.2023 10:38

9 лютого відбувся черговий виїзд директора КУ «Чечельницький ЦНСП» - Таранець О.І., начальника відділу соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної і грошової допомоги – Лебідь О.П. та соціального працівника відділу – Мацюри А.В. в село Бондурівка.

Працівники КУ «Чечельницький ЦНСП» роблять все можливе для покращення якості життя своїх підопічних. Саме для цього, соціальні робітники регулярно відвідують отримувачів соціальних послуг та забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами та іншими необхідними товарами. Часом буває так, що проста коротка розмова з літньою самотьою людиною приносить хвилини радості.

Кожен з отримувачів соціальних послуг тепло відгукується про соціальних робітників та дякують їм за отриману допомогу та підтримку.

Миру, злагоди і перемогу Україні!