В умовах війни заклади медицини Вінниччини продовжують розвиватися

Дата: 14.02.2023 13:38

Обласний клінічний медичний реабілітаційний центр ветеранів війни та радіаційного захисту населення придбав сучасну цифрову відеоендоскопічну систему. Це вдалося зробити завдяки співпраці з НСЗУ. Раніше діагностику на такому обладнанні можна було пройти здебільшого у приватних центрах.

Як відзначає лікар-ендоскопіст вищої категорії Сергій Попік, це сучасне обладнання нового покоління. Лікар зауважує, дослідження є одним із найпоширеніших і безпечних сучасних методів обстеження шлункових стінок, виявлення захворювань слизової стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Завдяки діагностиці можна виявити ранні новоутворення.

«Обстеження можемо робити пацієнту з медикаментозним сном або без нього. Все залежить від пацієнта, процедура швидка й безболісна. За потреби беремо тканину на біопсію. Ми робимо знімки всередині організму, записуємо результати на цифрові носії й віддаємо пацієнту. Проводимо ендоскопічні видалення новоутворень та сторонніх тіл. Лікуємо кишково-шлунковий тракт», - відзначив Сергій Попік.

Як можна звернутися на обстеження до лікаря-ендоскопіста:

• електронне направлення від сімейного лікаря;
  • електронне направлення від лікуючого лікаря;
  • самозвернення.

Для попереднього запису чи додаткових консультацій звертайтеся за тел. (0432) 655-200, 098 956 5159.