Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.02.2023 08:32

21 лютого 2023р. під керівництвом голови  Чечельницької селищної ради Палісіки Світлани Андріївни відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалось 6 питань, які стосувались:   визначення постійного місця  проживання неповнолітньої дитини, надання висновку доцільності позбавлення батьківських  прав батьків, питання відчуження квартири, де проживають малолітні діти, стан утримання та виховання малолітніх дітей. Усі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей Чечельницької селищної ради.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. Були з’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, а також прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які планується затвердити на засіданні виконавчого комітету Чечельницької селищної ради.