ЛЮДИНІ ПОХИЛОГО ВІКУ ВАЖЛИВО ЗНАТИ, ЩО ВОНА НЕ Є ТЯГАРЕМ ДЛЯ ОТОЧЕННЯ

Дата: 28.02.2023 16:43

Начальником відділу соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної і грошової допомоги ЛЕБІДЬ Олександрою Петрівною та соціальним працівником відділу МАЦЮРОЮ Аліною Володимирівною, було здійснено виїзд в с.Попова Гребля для вивчення потреб населення та додержання умов та порядку надання соціальних послуг соціальним робітником ПАСТУШЕНКО Галиною Терентіївною.

У спілкуванні з літніми людьми розумієш, що старші люди полюбляють розповідати про себе і деякі історії ми чуємо вже багато разів. Треба розуміти, що ці історії з минулого інтегруються у теперішнє літньої людини і є дуже важливими для неї.

Під час кожного відвідування отримувача соціальних послуг соціальний робітник своєю увагою, турботою, допомогою повертає людину до повноцінного життя, підтримує у кризових ситуаціях, допомагає у самовираженні, оцінювання власних можливостей та прийнятті рішень.

Разом до ПЕРЕМОГИ!