Зустріч з отримувачами соціальних послуг

Дата: 08.03.2023 10:02

7 березня, відбулась друга зустріч з отримувачами соціальних послуг в рамках курсу «Самодопомога Плюс» [Self-Help Plus] (SH+), який був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як груповий курс управління стресом.

Начальник відділу соціальної роботи з дітьми та сім’ями Катерина Лисенко привітала учасників курсу з початком другої сесії SH+. Під час тренінгу учасники групи спільно з психологом Надією Сєнькіною відпрацювали техніки, вивчені на попередньому курсі та виконували нову техніку «Відчеплення з гачка». Обидві техніки є способами, які допомагають позбутися важких думок та почуттів. Техніки дуже зручні, їх можна виконувати в будь-яких час, в будь-який час, в будь-якому місці, всього лише за декілька хвилин.

Наступна сесія курсу управління стресом – через тиждень.