Про розвиток фізичної культури та спорту в Чечельницькій ТГ

Дата: 13.03.2023 10:04

11.03.2023 року у Чечельницькому ДЮСШ був проведений турнір з волейболу серед дівчат до 209 річниці народження Т.Г.Шевченка. Спонсором турніру став народний депутат України IX скликання Геннадій Вацак, який учасникам турніру подарував солодкі подарунки.  Всі  команди турніру отримали торти Кондитерського Дому «ВАЦАК».

Участь брали  шість команд : Чечельницька ДЮСШ була представлена двома командами,  Будянський ліцей Тростянецької ТГ, ліцей №1 м. Бершадь заявив 2 команди, ліцей №3 ім.  А.М. Матвієнка м. Бершадь.

У ході безкомпромісної боротьби місця розподілились наступним чином:

1 місце - Чечельницька ДЮСШ;
2 місце - Будянський ліцей Тростянецької ТГ;
 3 місце- Ліцей №1 м. Бершадь.

Склад команди - переможця турніру: Гута Анастасія, Мягка Анастасія, Просяна Софія, Бескоровна Світлана, Грицишина Ольга, Лемець Анастасія.

Капітан команди і кращий гравець турніру  Герасименко Аліна - Чечельницька ДЮСШ. Нагороджені грамотами  як кращі гравці команди  Химич Віка, Білошкурська Вероніка, Коваль Юля. У команді  Будянського ліцею найкращим гравцем визнана Вороліс Христина.  У команді Ліцею №1 м. Бершадь  найкращий гравець команди Недобитко Софія.

У  ході змагань були зібрані кошти на підтримку ЗСУ у розмірі 2666 гривень 50 копійок.