Дорожники Вінниччини дбають про безпеку на автошляхах області

Дата: 05.04.2023 08:30

Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області в злагодженій співпраці з підрядною організацією ДП «Вінницький облавтодор» працюють на випередження.

Вжито оперативних заходів для безперебійного та безпечного руху автомобільного транспорту на дорогах загального користування місцевого значення регіону.

Як повідомили у профільній службі, протягом доби на автошляхах працювала дорожня спецтехніка. Проводили обробку дорожнього покриття реагентами, очищали проїзну частину від снігу.

Нагадуємо, що сьогодні, 5 квітня, на території Вінниччини оголошено штормове попередження. Очікуються значні опади, пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

«Закликаємо водіїв під час ускладнення погодних умов бути уважними за кермом, стежити за дорожньою обстановкою та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Пішоходи, переходьте дорогу лише у встановлених місцях та використовуйте світлоповертальні елементи», - наголошують фахівці СМАД.

Переглянути відео можна за посиланням: https://bit.ly/3GgJs1y