Правила безпечного Великодня

Дата: 10.04.2023 16:23

Відділ забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському районі Центру забезпечення діяльності  Головного  Управління ДСНС у Вінницькій області звертається до усіх громадян: нехтування елементарними правилами пожежної безпеки може призвести до біди! Уважність, обережність та відповідальність допоможуть уникнути пожежі.

Під час релігійних свят неможливо уявити собі храм або оселю, у яких не запалюють свічок… Отож слід пам’ятати наступне:

Перебуваючи у храмі, пам’ятайте про правила поводження з відкритим вогнем, будьте пильними, знаходячись поряд із свічниками. Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем.

Встановлюючи свічки і лампадки вдома, подбайте, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, тюлів, святкових декорацій, тощо) та не залишайте їх запаленими без нагляду.

У разі виникнення пожежі уникайте паніки та, не гаючи часу, викликайте оперативно-рятувальну службу за телефоном «101». А поки рятувальники поспішають вам на допомогу, прикладіть максимум зусиль для гасіння полум’я та евакуації людей, що знаходяться у місці займання.

Варто пам’ятати!

Що людина, на якій горить одяг, знаходячись у вертикальному положенні, наражає себе на небезпеку поширення полум’я на обличчя, загоряння волосся та ураження органів дихання чадним газом та продуктами горіння, а швидкі рухи, особливо біг, лише посилюють горіння.

Горіння людських сердець потрібні Богові більше, ніж пожежі від людської недбалості. Пам’ятайте, що Вас та близьких оберігає Ваша обачність і турбота про ближнього!

Т.в.о.начальника відділу забезпечення заходів
пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському р-н
ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області
лейтенант служби цивільного захисту                                                        Владислав СОРОКА