Психологічна підтримка дружинам військовослужбовців

Дата: 20.04.2023 16:10

20 квітня 2023 року директор КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради Богуш Сергій Володимирович , фахівці із соціальної роботи та психолог взяли участь у навчанні щодо надання психологічної підтримки дружинам військовослужбовців, які захищають Україну.

Серію вебінарів для спеціалістів, які надають соціальні послуги і психологічну підтримку членам сімей захисників та захисниць України Вінницької області щодо надання соціальної та психологічної підтримки дружинам військовослужбовців заплановано Вінницьким обласним центром соціальних служб.

Протягом квітня – травня поточного року будуть проведені зустрічі за наступною тематикою:

1. Надання психологічної підтримки дружинам військовослужбовців, які захищають Україну.

2. Надання психологічної підтримки дружинам військовослужбовців, які перебувають у полоні або пропали безвісти.

3. Надання психологічної підтримки жінкам, чоловіки яких загинули під час війни.

Спікер – Сергій Міщук, національний тренер, супервізор Міністерства у справах ветеранів.