Прийом громадян працівниками сервісного центру МВС у Вінницькій області.

Дата: 24.04.2023 09:41

21 квітня 2023 року у приміщенні Центру зайнятості проводився прийом громадян працівниками сервісного центру МВС у Вінницькій області.

16 осіб отримали послуги з реєстрації та перереєстрації транспортного засобу;

18 осіб обміняли посвідчення водія;

10 осіб отримали консультації щодо оформлення послуги з перереєстрації транспортного засобу.

Центр надання адміністративних послуг щиро дякує селищному голові Світлана Палісіка та працівникам центру зайнятості за надане приміщення для комфортної роботи та якісного обслуговування громадян!

Нагадуємо Мобільний сервісний центр МВС виїжджає згідно затвердженого графіку та кількості попередньо записаних заявників.

Заявки на надання послуг приймаються безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг Чечельницької селищної ради та за телефоном: +380982205564, з ПОНЕДІЛКА по П’ЯТНИЦЮ з 08:00 до 17:00 год.

Графік виїзду мобільного сервісного центру можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС за адресою: https://vin.hsc.gov.ua/.../grafik-viyizdiv-mobilnih-sts/.