«Ти як?»: звертатися по допомогу — не страшно і не соромно!

Дата: 03.05.2023 10:39

Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров'я – нерозривне ціле.

За ініціативою першої леді Олени Зеленської розпочалася всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» , яка покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

Матеріали щодо самодопомоги та підтримки інших доповнюються на сторінці за посиланням.

Зпам'ятайте, звертатися по допомогу — не страшно і не соромно. Якщо ви чекали особливого знаку, то це він!

Ще один партнер програми «Ти як?» — проєкт кризової допомоги krisenchat, який створив спеціально для українців krisenchat Ukrainian. Все спілкування тут відбувається у форматі чату (дуже зручно, якщо ви нервуєте від телефонних розмов). Це анонімно, безкоштовно і цілодобово.

Розпочніть чат на сайті проєкту: krisenchat.de/uk/ukraine або одразу через WhatsApp, Telegram чи по SMS.