В Україні створено дашборд про надавачів соціальних послуг

Дата: 03.05.2023 15:50

На сайті Міністерства соціальної політики України з’явився дашборд, який допоможе знайти та візуалізувати інформацію про надавачів соціальних послуг.

Він дозволяє громадянам краще ознайомитися із соцпослугами, які надаються в їхньому регіоні.

Дашборд значно спрощує пошук необхідної інформації для організацій, які займаються підтримкою населення, а також  дозволить ефективніше та швидше знаходити надавачів соціальних послуг.

Наразі зазначений інструмент працює у тестовому режимі. Команда Мінсоцполітики працює над тим, щоб найближчим часом відображення інформації з Реєстру було в режимі реального часу.

Ознайомитись з дашбордом можна тут: https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html