Позаплановий виїзд в с.Луги КУ «Чечельницький ЦНСП»

Дата: 29.05.2023 09:03

Директором КУ «Чечельницький ЦНСП» – Таранець О.І., начальником відділу соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної і грошової допомоги – Лебідь О.П. та соціальним працівника відділу – Мацюрою А.В., здійснено позаплановий виїзд в с.Луги.

Працівники КУ «Чечельницький ЦНСП», працюють щоденно та дбають про те, щоб люди похилого віку та особи з інвалідністю отримували необхідні соціальні послуги. Саме для цього робочий день соціального робітника повністю розписано погодинно, обслуговування отримувачів соціальних послуг здійснюється за графіком. Протягом робочого дня соціальні робітники відповідно до індивідуальних потреб забезпечують отримувачів послуг всім необхідним: закупляють продукти харчування, медикаменти, роблять косметичне/вологе прибирання, забезпечують водою тощо.

Для людей старшого покоління, які за станом здоров`я опинились в складних життєвих обставинах, допомога соціального робітника є вкрай необхідною.

Разом ми сильні!