Нехай кожна родина буде щасливою !

Дата: 31.05.2023 17:06

Права людини починаються з прав дитини. Діти – це наше майбутнє. Їх захист, забезпечення безпеки, а також надання їм можливостей досягти успіху в житті – це наша спільна відповідальність.

Сьогодні, 31 травня напередодні свята - Міжнародного Дня захисту дітей, не залишилися без уваги діти з фізичними обмеженнями, діти із сімей СЖО, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають у селі Попова Гребля.

Свято організовано за участю директора КУ « Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради Богуша Сергія Володимировича та за підтримки старости села Попова Гребля Катеринича Віктора Васильовича, а також за матеріальної підтримки голови ФГ «Чечельницька нива» - Посухівського Олексія Васильовича.

Директор КУ «ЧСЦСС» Сергій БОГУШ з найщирішими вітаннями звернувся до діток, привітавши їх з Днем захисту дітей.

Завдяки Посухівському Василю Олексійовичу не обійшлося без вручення довгоочікуваних подарунків, які стали доповненням до свята.

Сьогодні, війна диктує свої правила, але не варто позбавляти дітей свята та віри у світле майбутнє.

Щиро дякуємо Олексію Васильовичу Посухівському - голові ФГ «Чечельницька нива» , який відгукнувся і допоміг в організації свята.