Подарунки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Дата: 01.06.2023 14:37

До Дня захисту дітей працівники  Служби у справах дітей Чечельницької селищної ради привітали зі святом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

50 дітей Чечельницької громади отримали солодкі подарунки. Подарунки були придбані у рамках Програми « Реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2021-2023 роки» за підтримки селищного голови Світлани Андріївни Палісіки, депутатів  та виконавчого комітету Чечельницької селищної ради.

Від служби у справах дітей  Чечельницької селищної ради бажаємо всім дітям, їх батькам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам міцного-міцного здоров’я, добробуту, здійснення  всіх найзаповітніших  мрій, побільше посмішок, веселих хвилин життя і веселих літніх канікул.

Щиро дякуємо  представникам місцевої влади за святкові подарунки, розуміння, підтримку, турботу та увагу до проблем дітей.

Начальник служби у справах дітей

Чечельницької селищної ради                                           Лариса СТРЕЛЬЧУК